1. Spis treści  Instrukcja korzystania z kreatora dodawania i edycji oferowanej usługi.

  link do kreatora

  Dodanie uslugi


  Kreator dodawania nowej usługi składa sie z 4 kroków


  Po dodaniu usługi oczekuje ona na akceptacje przed publikacją na stronie w celu weryfikacji zgodności charekteru usługi z profilem usług na stronie.
  Czas akceptacji usługi nie powinien przekroczyć 24 godzin i informacja o akceptacji wysyłana jest pocztą elektroniczną, Czas akceptacji może okresowo ulec zmianie o czym powinna być informacja na stronie.

  Edycja usługi posiada dodatkową opcje dodania lub zmiany zdjęcia. link do zarządzania usługami


 2. Nazwa i opis  Nazwa i opis ogólny po dodaniu do bazy pojawiąją się na stronie w minaiturach usługi, wynikach wyszkiwania, w szczególach usługi, w właściwych kategoriach do których usługa została dodana.
  Przykład wyglądu - nazwa i opis ogólny w miniaturze usługi na stronie:
 3. Kategorie, tagi  Dodawana usługa musi być w przynajmniej jednej głównej kategorii z jej opisem, może również posiadać do 6 własnych zdefinowanych tagów zawierających słowa, wyrażenia kluczowe dopasowane do danej usługi. Kategorie i tagi pomagają innym wyszukiwarkom takim google dokładniej indeksować treści pod właściwe wyrażenia i pojawiają się w kilku miejscach na stronie.
  Przykład na stronie: 4. Adres - lokalizacja  Dodanie adresu jest wymagane poza usługami gdzie jest wyłącznie zaznaczona opcja "konsultacji online".
  Adresów można dodać klika, po podaniu kodu pocztowego strona powinna automatycznie podpowiedziec adresy pod danym kodem, wystarczy wybrać podpwiedź i podać nr.
  Część podanego adresu (miejscowość i województwo) wyświetla się również w miniaturce usługi.
  Przykład na stronie: 5. Linki, kontakt  Wymagane dane do kontaktu - adres email, nr telefon, opcjonalnie linki do strony związanej z usługą i FB Przykład na stronie:

 6. Zdjęcie  Po dodaniu usługi do bazy w edycji (edycja usługi jest dostępna w menu "Własne usługi") Można dodać 3 zdjęcia, jedno dodane zdjęcie widoczne jest w minitarurce (można oznaczyć które zdjecie będzie widoczne jako moniatura usługi)
  Format zdjęcia .jpg, maksymalny rozmiar zdjęcia - 2MB.
  Przykład na stronie